Blog

Eskişehir Nakliyat

Eskişehir Nakliyat

Eskişehir’de merkezli firmamız İntaş Lojistik, taşımacılık firmaları arasında en ekonomik nakliye fiyatları ile ve en emniyetli bir şekilde bütün yükleriniz için ADR taşımacılığı, hızlı ekspres taşımacılığı, parsiyel taşıma, komple yük taşımacılığı gibi taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız Eskişehir nakliyat ve taşımacılık konusunda uzun soluklu bir geçmiş ve deneyime sahiptir. Firmamız olarak taşımacılık sürecini standartların üzerinde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Ayrıca da müşteri mutluluğu ve memnuniyetine de çok büyük önem veren firmamız, yük taşımacılığı işlemini yerine getirirken, mallarınıza herhangi bir hasar vermeden, en yüksek seviyede özenle emniyetli bir şekilde istediğiniz adrese iletiyoruz. Yüklerinizi nakliye araçlarımıza yüklemeden önce hasar görmeyecek bir şekilde, ambalajlayarak koruma altına alıyoruz. Daha sonrasında da yüklerinizi yine aynı titizlik ve dikkatle taşımak için özel olarak hazırlanmış araçlarımıza yerleştiriyoruz. Sonrasında da yüklerinizi istediğiniz adrese taşıyarak, istediğiniz şekilde boşaltıyoruz. Son olarak da sizler ile birlikte  eşyalarınızda herhangi bir sıkıntı ya da eksiklik olup olmadığını kontrol ediyoruz. Eper sizlerde yüklerinizin taşınma aşamasında eksiksiz bir Eskişehir nakliyat hizmetine gereksinim duyarsanız, firmamız ile iletişime geçebilir, yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşıtabilirsiniz.

Firmamız Eskişehir nakliyat konusunda son derece makul çözümler sunmaktadır. Zarar ve kayıplara karşı da sigortalı hizmetlerimiz, profesyonel ekibimiz ve tecrübeli sürücülerimiz ile bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Gerekli olan terki belgelerimiz, emniyetli araçlarımız ve diğer nakliye hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimiz sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Sizlere, zararlı madde taşımacılığı, hızlı ekspres taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık gibi taşımacılık hizmetleri konusundaki deneyimimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Bütün bunlara Eskişehir nakliyat fiyatları da eklendiği zaman, siz değerli müşterilerimiz için ilk tercih olacağımızdan hiçbir tereddütünüz olmasın.