Hakkımızda

Yurtiçi karayolu taşımacılık hizmetleri vermek hedefi ile 2013 yılında Eskişehir’de kurulmuş olan firmamız, zaman içerisinde ülkemizde , sektörün ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman ve tecrübeli personel ekibi oluşturmuş, çalışmalarını belirli bir düzene oturtarak problemsiz bir şekilde taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Müşterilerimizin isteklerine en uygun çözümler sunarak, hem ekonomik hem de hız olarak büyük avantajlar sağlamaktayız.

Sektörde 7 yılı geride bırakan, nakliyecilik alanında ki çalışmalarını her geçen gün üzerine biraz daha ekleyerek büyütüp geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ortaya çıkan yenilikleri direkt olarak hayata geçiren “öncelik güven” ve “kaliteli çalışma” anlayışı ile hareket eden firmamız, mantıklı çözümler üreten profili ile yıllar önce çıkmış olduğu bu yolda büyüme ve gelişme hızını kararlı bir şekilde sürdürmektedir.

Türkiye’nin her yerine lojistik çalışmaları sunan firmamız, araç filosunda bulunan araçları ile birlikte işbirliği yapmakta olduğu büyük tedarik zinciri sayesinde her türlü yük taşımalarında bütün istekleri karşılayacak miktarda taşımacılık çalışmalarını gerçekleştirmektedir. K1,H1 ve TİO taşımacılık belgelerine sahip olan firmamız, var olan sermayesini her geçen gün büyüterek sektöre hareketlilik kazandırarak, yapmış olduğu önemli çalışma işleri ile birlikte kurumsal bir profil kazanma yolunda emin yollarla ilerlemektedir.

Çalışma alanını standart yükler ile sınırlandırmayarak her türlü yük türüne ait taşınabilirlerin taşımacılığını da yerine getirmekte olan İntaş Lojistik, gabari dışı ağır taşımacılık, tır taşımacılığı, parsiyel yük taşıma, komple yük taşımacılığı, ekspres taşımacılık gibi alanlarda da önemli hizmetler yerine getirmekte, tük yük gruplarının nakliye işlemlerini titizlik ve dikkatle yerine getirmekte, yüklenen malların en kısa zamanda teslimat noktalarına teslimatını gerçekleştirerek başarılı bir faaliyet grafiği çizmektedir.

Alanında tecrübeli ve başarılı personellerden oluşan kadromuz, bütün hizmetlerimizde fark yaratan bir etmendir. İntaş Lojistik olarak, her zaman müşterimizin memnuniyetini gözetmekteyiz. Bu nedenle de bizimle birlikte aynı yükümlülüğü ve duyguları taşıyan bir personel kadrosuna sahibiz.

En uygun taşımacılık hizmetini yerine getirmek amacı ile ilk günden bu güne kadar heyecanımızı kaybetmeden çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz.

Kurumsal ve Hızlı Çözümler İçin Vakit Kaybetmeyin

COPYRIGHT 2021 | progela.com Tüm Haklar Saklıdır