Misyonumuz

İntaş Lojistik olarak misyonumuz, taşımacılık sektöründeki yenilikçi teknolojileri ve bölgedeki tecrübemiz ile birlikte özgün, modern, hızlı ve emniyetli çözümler sunmaktadır. Evrenselleşme ile oluşan rekabet ortamında taşımacılık gereksinimlerini karşılayabilecek altyapı oluşturmaktır.

Siz değerli müşterilerimizin kazanç ve çıkarlarını gözetmek, sizlere yarar sağlamak, güven ve konfor hissini hep birlikte sunmak da misyonumuz içerisindedir. Yani kısaca İntaş Lojistik sizler için vardır ve sizin memnuniyet ve mutluluğunuz için tüm hızıyla çalışır.

Ayrıca,

Evrensel sektör deneyimini çağdaş ve uzman yapı ile birlikte güçlendiren,

Tedarik zincirinde değerli müşterilere özel olarak sunduğu yüksek verimli, performanslı ve kurumsal çözümler ile taşımacılık hizmetini bir ileri düzeye taşıyan,

Entegre hizmetleri ile birlikte müşterilerin rekabet kuvvetlerini arttırmayı ilke edinen,

Maliyet odaklı ve devamlı karlılık anlayışı ile birlikte tüm iş ortaklarına yarar sağlayan,

Şeffaf, güvenilir ve önemli bir çözüm ortağı olmak da firmamızın dikkate aldığı misyondur.

İntaş Lojistik, taşımacılık sektörüne adımını attığı günden bu güne ilkelerini dürüstlük ve güvenilirlik olarak belirlemiştir. Her geçen gün referanslarını bir yenisini daha ekleyen firmamız, değerli müşterilerine dürüst ve güvenilir bir hizmet vermek için son hızla çalışmaktadır. Firmamız günlük başarılar ile yetinmeyerek, beklentilerin bile ötesine geçerek en yüksek seviyede müşteri mutluluğu ve memnuniyeti sağlamaktır. Bizler, bu yolla rakiplerimizden farklı çizgiler ile ayrışmayı ve Türkiye’de tanınan, bilinen bir firma olmayı amaçlamaktayız.

İntaş Lojistik firmasının hedefi Türkiye’nin her yerinde kendisine referans olacak yeni müşterilerine duraksız hizmet sağlamaktır.

Değerlerimiz;

Müşteriye odak,

Büyüme ve gelişme,

Personel mutluluğu ve memnuniyeti,

Takım ruhu,

Çevreye ve topluma saygı,

Güvenilirlik,

Sorumluluk alma.

Kurumsal ve Hızlı Çözümler İçin Vakit Kaybetmeyin

COPYRIGHT 2021 | progela.com Tüm Haklar Saklıdır