Vizyonumuz

İntaş Lojistik olarak vizyonumuz, entegre taşımacılık çözümleri ile değerli müşterilere taşımacılık hizmetinden çok daha fazlasını sunan, günümüzdeki deneyimi ile birlikte sektörün geleceğine yön veren, başta müşterileri olmak üzere, bütün iş ortakları tarafından evrensel boyutta en çok tercih edilen lojistik firmalarından biri olmaktır.

İntaş Lojistik olarak her zaman yeniliklere ve gelişmelere açık bir firmayız. Bu sayede de her geçen gün çok daha fazla yol alarak sürdürülebilir çözümler üretmekteyiz.

İntaş Lojistik topluma ve kişiye son derece saygılı bir firmadır. Müşterilerine ve müşterilerinin fikirlerine önem ve değer verir. Vermiş olduğu sözlere her zaman sadık olan bir firmadır. Bu nedenle de yalnızca tutabileceği sözler verir; verdiği sözleri de her zaman yerine getirir. İntaş Lojistik, her zaman anlayışlı, samimi ve güler yüzlüdür. Hem iş sonlandırıcı hem de tedbirli bir firmadır. İntaş Lojistiğin en önemli niteliği, aracılık ettiği hizmetlere sağladığı katma değerlerdir. Firmamız kendisine yönlendirilen bütün yükleri aynı gün içerisinde gerçekleştirir.

Firma bünyesinde çalışan ekibimizin uyum içerisinde çalışmalarını sağlayıcı etkenleri devamlı olarak takip ediyor, motivasyon sağlayıcı etkinlikler düzenliyor, ekip ruhu ile hareket etme bilinci oluşturuyor, bundan dolayı da oldukça verimli ve sağlıklı sonuçlar alabiliyoruz. Bütün projelerimizde müşteri isteklerini olması gerektiği gibi algılamak, talepleri doğru bir şekilde değerlendirerek müşterileri doğru yönlendirip istek ve talepleri en yüksek seviyede uyum sağlamak şirket prensiplerimizin vazgeçilmez unsurlarından biridir.

Vizyonumuzu oluştururken önceliklerimiz;

Her zaman müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetini gözetmek,

Çevreye karşı son derece hassas olmak,

Yenilikçi yaklaşımlar ile birlikte çözümler üretmek,

Her yaptığımız işte etik kurallara dikkat etmek.

Kurumsal ve Hızlı Çözümler İçin Vakit Kaybetmeyin

COPYRIGHT 2021 | progela.com Tüm Haklar Saklıdır